O nas

Gdy w Rodzinie pojawia się Dziecko, wraz z nim pojawiają się też ogromne emocje, które na pewien czas opanowują niemal bez reszty życie Najbliższych Małej Pociechy.
Po pewnym czasie nieopisana radość ustępuje miejsca trosce o prawidłowy rozwój Maluszka.
  Pragnieniem wszystkich Rodziców jest, by ich Maleństwo nabywało nowych umiejętności w zgodzie z naturalnym i właściwym dla wieku Dziecka tempem rozwoju, by potrafiło sięgać rączką po grzechotkę, czy samodzielnie chodzić, gdy przyjdzie najwłaściwszy na to czas.
  W świetle wiedzy o rozwoju mózgu, którego najbardziej dynamiczny rozwój ma miejsce w ciągu 3 pierwszych lat życia, im więcej Dziecko w tym czasie doświadczy, tym lepiej dla jego potencjału umysłowego. A zatem im więcej wrażeń zmysłowych zapewnimy w tym okresie Dzieciom, tym lepiej dla ich rozwoju intelektualnego.
  Dlatego nasza oferta została tak wyselekcjonowana, by wspierała rozwój Najmłodszych, w tym konkretne umiejętności na poziomie fizycznym, umysłowym, społecznym i jakże często zapomnianym - emocjonalnym.

  To co jeszcze znajdą Państwo w per bambini, to wszystkie te artykuły, które pozwalają najbliższym wyrazić owe niezwykłe emocje pojawiające się w momencie, gdy Rodzina się powiększa i uwiecznić niepowtarzalne chwile.

  Ponieważ nie każda zabawka cieszy i nie każda spełnia swą rolę, choć wydaje się być dopasowana do wieku Dziecka, naszą ofertę zabawek wzbogacamy o dodatkową bezpłatną usługę – dzieląc się z Państwem naszą wiedzą psychologiczną oraz rodzicielskim doświadczeniem pomagamy dobrać odpowiednią zabawkę nie tylko do wieku Dziecka, ale przede wszystkim do etapu jego rozwoju, zainteresowań oraz temperamentu.

  W naszym sklepie www.perbambini.pl znajdziecie Państwo naszą pełną ofertę, wybrany asortyment dostępny jest również na portalu Allegro


Zapraszamy serdecznie
Zespół per bambini